به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهرالله رخشانی مهر در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستان گچساران افزود: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون تجهیزات گرمایشی ۱۵۰ هزار کلاس درس در کشور استاندارد سازی شده است. وی بیان کرد: تجهیزات گرمایشی ۱۳۶ هزار کلاس درس در ایران نیاز به استانداردسازی دارد. رئیس سازمان نوسازی، توسعه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهرالله رخشانی مهر در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستان گچساران افزود: از ابتدای سال ۱۳۹۲ تاکنون تجهیزات گرمایشی ۱۵۰ هزار کلاس درس در کشور استاندارد سازی شده است.

وی بیان کرد: تجهیزات گرمایشی ۱۳۶ هزار کلاس درس در ایران نیاز به استانداردسازی دارد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشورتصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، تا ابتدای سال تحصیلی جدید تجهیزات گرمایشی ۲۴ هزار مدرسه دیگر استداردسازی شود.

رخشانی مهر عنوان کرد: از اولویت های اصلی دولت در حوزه عمرانی مدارس کشورمی توان به طرح ایمینی سازی مدارس ماندگار و تکمیل طرح های نیمه تمام اشاره کرد.

وی گفت: در شهرستان گچساران قدس در مقطع ابتدایی سه مدرسه ماندگار ، پروین و امام خمینی (ره) در مقطع متوسطه دختران و پسران استانداردسازی می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز خاطرنشان کرد: ۲۵۰ سرویس بهداشتی مدارس کهگیلویه و بویراحمدنیز غیراستاندارد است.

هادی زارع‌پور بیان کرد: ۵ هزار و ۲۶۰ کلاس درس در این استان سیستم گرمایشی غیر استاندارد دارند.

وی افزود: ۲ هزار و ۶۰۰ کلاس درس استان غیراستانداردو نیازمند اعتبار برای نوسازی است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:  بیش از ۱۳۰ طرح آموزشی و ورزشی از محل اعتبارات عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در دست ساخت است.

زارع‌پور اضافه کرد: در پنج سال گذشته ۱۳۴ فضای آموزشی توسط خیرین مدرسه ساز در سطح استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش استان شده است.

انتهای پیام