مسعود رضایی امروز ۲۵ آذرماه، اظهار کرد: در پی وقوع بارندگی‌های شدید و آب‌گرفتگی معابر در خوزستان خساراتی به منازل مسکونی واقع در این استان وارد شد که در این راستا اکیپ‌های ارزیاب بنیاد مسکن لرستان جهت برآورد خسارات وارده اعزام شدند. وی با اشاره به حضور تیم‌های ارزیاب بنیادمسکن لرستان در روزهای اولیه وقوع سیل در […]

مسعود رضایی امروز ۲۵ آذرماه، اظهار کرد: در پی وقوع بارندگی‌های شدید و آب‌گرفتگی معابر در خوزستان خساراتی به منازل مسکونی واقع در این استان وارد شد که در این راستا اکیپ‌های ارزیاب بنیاد مسکن لرستان جهت برآورد خسارات وارده اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور تیم‌های ارزیاب بنیادمسکن لرستان در روزهای اولیه وقوع سیل در مناطق سیل‌زده خوزستان، تصریح کرد: برآورد خسارت به ۵۰۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده در شهرهای بندر امام خمینی (ره)، ماهشهر و شهید چمران به پایان رسیده است.

رضایی با بیان اینکه تیم‌های ارزیاب بنیاد مسکن لرستان درپی دستور رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی به مناطق سیل‌زده خوزستان اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: اکیپ‌های ارزیابی متشکل از نیروهای فنی مهندسی بنیاد مسکن استان تا پایان عملیات ارزیابی و برآورد خسارت در مناطق سیل‌زده استان خوزستان حضور خواهند داشت.

انتهای پیام