به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، در این اردوی ۱۲ روزه که در خانه کشتی سرعین برگزار می‌شود، کشتی‌گیران تیم ملی جوانان کشورمان که خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کنند، در بهترین فضا و امکانات تمرینات پرفشاری را با حضور مربیان و پیشکسوتان رشته کشتی انجام می‌دهند. رئیس هیئت کشتی استان اردبیل […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، در این اردوی ۱۲ روزه که در خانه کشتی سرعین برگزار می‌شود، کشتی‌گیران تیم ملی جوانان کشورمان که خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کنند، در بهترین فضا و امکانات تمرینات پرفشاری را با حضور مربیان و پیشکسوتان رشته کشتی انجام می‌دهند.

رئیس هیئت کشتی استان اردبیل به برگزاری این اردو در شهر سرعین با آب و هوای مناسب اشاره کرد و گفت: امیدواریم اردوی تیم ملی جوانان کشتی همراه با حضور شایسته نمایندگان این استان در تیم ملی باشد تا در نهایت کشتی‌گیران شایسته جوان کشورمان خود را برای مسابقات جهانی روسیه آماده کنند.

اقبال تصریح کرد: در کنار ارائه آخرین تکنیک‌ها و توانمندی از سوی مربیان و کادر فنی به کشتی‌گیران جوان، سعی بر این است تا در کنار تمرینات پرفشار ریکاوری نیز در مراحل بعد در دستور کار قرار گرفته و با استفاده از نظر مربیان و پیشکسوتان تیم ملی کشتی جوانان کشورمان خود را برای مسابقات پیش رو آماده کنند.

وی گفت: در این اردو ۴۲ کشتی‌گیر با همراهی ۱۱ مربی و کادر همراه تیم ملی جوانان سعی می‌کنند تا کشتی‌گیران حاضر در این اردو را با روش‌ها و متدهای جدید کشتی و همچنین فنون به روز این رشته آشنا کرده و زمینه رویارویی کشتی‌گیران جوان را با حریفان سرسخت فراهم کنند.

رئیس هیئت کشتی استان اردبیل افزود: به دنبال برگزاری این اردو، اردوی نهایی تیم ملی نیز در اواخر خردادماه برگزار شده و در نهایت تیم ملی کشتی جوانان کشورمان حضوری قدرتمندانه در مسابقات روسیه در مردادماه خواهند داشت.