عباس اورسجی در گفت‌وگو با ایسنا درباره بازدید از امکانات شهرستان‌های اهواز و ماهشهر جهت میزبانی از رقابت‌های جوانان جهان، اظهار کرد: هر دو شهرستان از امکانات خوبی برخوردار بودند و مشکل خاصی در این استان نسبت به دیگر کاندیداهای نهایی جهت اخذ این میزبانی ندیدم. وی بیان کرد: خوشبختانه می‌توان روی خوزستان برای میزبانی […]

عباس اورسجی در گفت‌وگو با ایسنا درباره بازدید از امکانات شهرستان‌های اهواز و ماهشهر جهت میزبانی از رقابت‌های جوانان جهان، اظهار کرد: هر دو شهرستان از امکانات خوبی برخوردار بودند و مشکل خاصی در این استان نسبت به دیگر کاندیداهای نهایی جهت اخذ این میزبانی ندیدم.

وی بیان کرد: خوشبختانه می‌توان روی خوزستان برای میزبانی از رقابت‌های کبدی جوانان جهان حساب کرد، البته باید در فرصتی دیگر با مسؤولان استان به ویژه استاندار خوزستان هم جلسه داشته باشیم و برنامه‌ها را بررسی کنیم تا میزان همکاری طرفین مشخص شود. به هر حال مسابقات قهرمانی جهان است و نمی‌توان به سادگی از آن گذشت و تمامی نیروهای خوزستان باید پای کار باشند.

رئیس فدراسیون کبدی خاطرنشان کرد: به هر حال اگر در جلسه با مسئولان استان خوزستان به نتیجه برسیم، مشتاق هستیم که رقابت‌های جوانان جهان در آبان‌ماه به میزبانی خوزستان برگزار شود. بر اساس آن‌چه از امکانات خوزستان دیدم، این استان از شانس اخذ میزبانی برخوردار است.

وی بیان کرد: برای این رقابت‌ها به حدوداً ۳۳ کشور نامه ارسال کرده ایم و پیش‌بینی ما این است که حداقل نیمی از کشورهای دعوت شده در این رقابت‌ها شرکت کنند.

انتهای پیام