محمد جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت تقاطع غیر همسطح دانشگاه لرستان اظهار کرد: در حال حاضر پیمانکار این پروژه توان دارد تا شهریورماه سال ۹۹ به طور کامل آن را تحول دانشگاه دهد. وی ادامه داد: دانشگاه لرستان سهم اعتباری که باید برای این پروژه هزینه می‌کرد را تامین کرده است. […]

محمد جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت تقاطع غیر همسطح دانشگاه لرستان اظهار کرد: در حال حاضر پیمانکار این پروژه توان دارد تا شهریورماه سال ۹۹ به طور کامل آن را تحول دانشگاه دهد.

وی ادامه داد: دانشگاه لرستان سهم اعتباری که باید برای این پروژه هزینه می‌کرد را تامین کرده است.

جعفری گفت: همچنین دانشگاه علوم پزشکی، پیام نور و استانداری لرستان از محل توازن استانی پنج میلیارد تومان را لحاظ کرده بودند که از رقم مذکور تنها ۲۰ درصد معادل یک میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

معاون پشتیبانی و توسعه دانشگاه لرستان با بیان اینکه پروژه به ظاهر پیشرفت فیزیکی ندارد، افزود: پیمانکار قول داده با توجه به تمام شرایط و مشکلات پروژه تقاطع غیرهمسطح را هفته دولت تحویل دانشگاه لرستان دهد.

معاون پشتیبانی و توسعه دانشگاه لرستان گفت: پیمان اولیه برای این پروژه هشت میلیارد تومان بوده که با توجه به سیل امسال، مطالعات و تغییر وضعیت دیوارهای ساحلی آن و بالا رفتن قیمت خدمات و کالا این رقم اولیه افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: قرارداد پایانی با پیمانکار پروژه مذکور ۱۵ میلیارد تومان شده است.

انتهای پیام