به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، احمد نوراللهی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران به تازگی موفق به ثبت آمار خوبی از خود در این تیم شده است. نوراللهی که تا بازی سپیدرود در لیگ برتر کشور گل نزده بود، در این بازی موفق به گلزنی شد و در نهایت آمار خوب […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، احمد نوراللهی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران به تازگی موفق به ثبت آمار خوبی از خود در این تیم شده است.

نوراللهی که تا بازی سپیدرود در لیگ برتر کشور گل نزده بود، در این بازی موفق به گلزنی شد و در نهایت آمار خوب خود را تا دربی مقابل رقیب سنتی اش، استقلال تهران حفظ کرد و موفق به زدن تک گل تیمش در این بازی شد. او همچنین در کنار ۲ گلی که به ثمر رسانه، ۲ پاس گل نیز در پنج بازی گذشته تیم پرسپولیس داده است.

تا به اینجای کار، احمد نوراللهی در تیم پرسپولیس پنج گل به ثمر رسانده و با هشت پاس گل و گرفتن یک پنالتی رکورد فوق العاده‌ای از خود در این فصل از لیگ برتر کشور، ثبت کرده است. باید دید با رفع مصدومیت جزئی او، این آمار در بازی مقابل سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر تکرار خواهد شد یا خیر.