به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، صبح امروز (دوشنبه) ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال روسیه توانست با برتری سه بر یک (۲۵-۲۳، ۲۰-۲۵، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۰) مقابل آمریکای میزبان قهرمان لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شود. آمار این دیدار از سوی فدراسیون جهانی منتشر شد. در این بازی روس‌ها عملکرد بهتری در زدن […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، صبح امروز (دوشنبه) ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال روسیه توانست با برتری سه بر یک (۲۵-۲۳، ۲۰-۲۵، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۰) مقابل آمریکای میزبان قهرمان لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شود. آمار این دیدار از سوی فدراسیون جهانی منتشر شد.

در این بازی روس‌ها عملکرد بهتری در زدن سرویس و خصوصاً دفاع روی تور داشتند. شاگردان ساملوو در این دیدار ۴۹ آبشار موفق، ۱۰ دفاع روی تور موفق و ۷ امتیاز سرویس را ثبت کردند. ۲۹ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان حریف کسب شد.

تیم ملی آمریکا که با همه ستاره‌هایش به مصاف جوانان روسیه رفته بود، در این بازی ۵۱ آبشار موفق، ۷ دفاع روی تور و ۶ امتیاز سرویس را کسب کردند. ۲۵ امتیاز شاگردان جان اسپرا نیز با خطاها و اشتباه‌های بازیکنان حریف کسب شد.

در پایان این دیدار حساس، تایلور ساندر با کسب ۲۰ امتیاز (۱۷ آبشار، یک دفاع روی تور و ۲ امتیاز سرویس) برای تیم ملی آمریکا، امتیاز آورترین بازیکن این بازی شد. متئو اندرسون نیز ۱۹ امتیاز را برای آمریکا کسب کرد.

در سوی دیگر نیز دیمیتری وُلکف برای تیم ملی روسیه ۱۷ امتیاز را کسب کرد تا امتیازآورترین بازیکن تیمش شود.

انتهای پیام