به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بامداد امروز (یک‌شنبه) تیم ملی والیبال روسیه در حالی توانست با شکست سه بر یک (۱۹-۲۵، ۲۶-۲۴، ۲۲-۲۵ و ۲۱-۲۵) لهستان راهی فینال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو شود که در حملات و زدن آبشارهای موفق برتری قابل توجهی به تیم حریف داشت. در این بازی تیم ملی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بامداد امروز (یک‌شنبه) تیم ملی والیبال روسیه در حالی توانست با شکست سه بر یک (۱۹-۲۵، ۲۶-۲۴، ۲۲-۲۵ و ۲۱-۲۵) لهستان راهی فینال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو شود که در حملات و زدن آبشارهای موفق برتری قابل توجهی به تیم حریف داشت.

در این بازی تیم ملی روسیه ۶۱ آبشار موفق، ۱۱ دفاع روی تور موفق و ۱۱ امتیاز سرویس را کسب کرد. همچنین ۱۶ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان لهستان کسب شد.

تیم ملی لهستان نیز در این دیدار ۴۵ آبشار موفق، ۱۱ دفاع روی تور موفق و ۸ امتیاز سرویس را به ثبت رساند. همچنین ۲۴ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات شاگردان ساملوو کسب شد.

در پایان این دیدار، ویکتور پولتائف با کسب ۲۴ امتیاز (۲۱ آبشار، ۲ دفاع روی تور و یک امتیاز سرویس) برای تیم ملی روسیه، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد.

در سوی دیگر نیز بارتوش بندورز با کسب ۱۵ امتیاز (۱۳ آبشار و ۲ امتیاز سرویس)، امتیازآورترین بازیکن تیم ملی لهستان شد.

انتهای پیام