به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، دریادار پاسدارعلیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم رونمایی از تجهیزات تخصصی و فنی تیپ احتیاط رزمی ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه، با اشاره به اهمیت انتخابات، گفت: در راستای پیروی از فرامین مقام معظم رهبری با تمام توان و قوا  پای کار خواهیم بود تا انتخاباتی پرشور […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، دریادار پاسدارعلیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم رونمایی از تجهیزات تخصصی و فنی تیپ احتیاط رزمی ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه، با اشاره به اهمیت انتخابات، گفت: در راستای پیروی از فرامین مقام معظم رهبری با تمام توان و قوا  پای کار خواهیم بود تا انتخاباتی پرشور و با نشاط داشته باشیم.

دریادار تنگسیری افزود: تاکید ما در یگان‌های نظامی بر مشارکت گسترده و تحقق مطالبه رهبری عزیز، مبنی بر حضور حداکثری است. از این رو تمام کسانی که در جغرافیای ماموریتی نیروی دریایی سپاه ساکن هستند اعم از خانواده‌ها ، همرزمان و   مردم نجیب و ولایتمدار اعلام آمادگی کرده اند که فعالانه در این انتخابات شرکت نمایند تا خار چشمی برای دشمنان این ملت باشند.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه آماده هر گونه همکاری با ستاد انتخابات کشور برای برگزاری انتخابات پر شور را داریم ، اظهار کرد:  به سربازان عزیز که در پادگان ها حضور دارند ، از قبل تأکید شده که در هنگام برگشت از مرخصی ها شناسنامه خود را به همراه داشته باشند تا مشکلی برای رأی دادن آنها پیش نیاید، ولی اگر سربازی هم، که شناسنامه به همراه نداشته  باشد، به آنها فرصت داده شده ، در مسیر های نزدیک، شناسنامه خود را بیاورند و در مسیرهای دور، ارفاقی شده با موافقت مرخصی، در پای صندوق های رأی در محل های مسکونی خود حضور یابند و به کاندیدای مورد نظر خود رأی دهند.
 
دریادار تنگسیری ادامه داد: برای رزمندگان و خانواده های مستقر در جزایر خلیج فارس هم ،  هماهنگی های لازم با ستاد انتخابات کشور انجام شده تا بدون هیچ مشکلی و با فراهم نمودن زمینه های لازم در انتخابات شرکت فعال داشته باشند.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه تمام توان شناوری و بالگردی مناطق دریایی و فرماندهی هوادریای نیروی دریایی سپاه برای انتقال صندوق های رأی و جابجایی هیأت های اجرایی و نظارتی به جزایر خلیج فارس در اختیار ستاد برگزاری انتخابات کشور می باشد ، افزود: فرماندهان و مسئولین  مربوطه نسبت به اجرای این‌ماموریت ، توجیه کامل شده و آماده اند برای انتقال صندوق‌های رأی و هیأت های همراه به جزایر خلیج فارس، همکاری و تعامل مطلوب با وزارت کشور داشته باشند . 
 
وی ادامه داد: در شهرک های سازمانی ، مراکز دانشگاهی، آموزشی ، پایگاه ها و مناطق دریایی هم فرماندهان ،  تسهیلات لازم مطابق ملاحظات ستاد انتخابات کشور و هماهنگی با فرمانداری های محلی، برای حضور  گسترده همرزمان ، سربازان و خانواده‌های آنها  فراهم نموده اند تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بدون هیچ دغدغه ای ،همگان بتوانند به راحتی در  انتخابات شرکت فعال نمایند.
 
دریادار تنگسیری با اظهار امیدواری نسبت به حضور حداکثری امت اسلامی و مردم ولایتمدار در عرصه  انتخابات ، گفت : امیدواریم به فضل الهی ملت فهیم همیشه در صحنه ایران اسلامی باروحیه انقلابی و ولایتمداری به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، لبیک گفته و با حضوری پرشور دشمنان انقلاب را شرمنده و ناامید و دوستداران انقلاب و شهدا را شاد و خرسند کنند.
 
دریادار تنگسیری درباره امنیت جزایر به خصوص در روزهای رأی‌گیری، خاطر نشان کرد: رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه مانند همیشه، همواره  پر توان و با صلابت در جزایر خلیج فارس و آب های سرزمینی و فرا سرزمینی مشغول انجام ماموریت معمول خود که همان حفظ امنیت پایدار  در منطقه استراتژیک خلیج فارس و تنگه هرمز می باشد ، قرار دارند.
در این مراسم سردار تنگسیری، ضمن بازدید از  تجهیزات  رزمی عملیاتی تیپ پیاده ستاد فرماندهی نیروی دریایی سپاه ، رسما ابلاغ  الحاق این تجهیزات  به توان رزم را صادر کرد.

انتهای پیام