به گزارش خبرنما ، آئین تکریم و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر در روز شنبه ۲۷ شهریورماه با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی، مشاور عالی رئیس سازمان، رئیس کل دادگستری، اعضای شورای قضایی و جمعی از مسئولان استانی برگزار گردید. در این آئین از خدمات شیث امینی مدیرکل سابق تقدیر […]

به گزارش خبرنما ، آئین تکریم و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر در روز شنبه ۲۷ شهریورماه با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی، مشاور عالی رئیس سازمان، رئیس کل دادگستری، اعضای شورای قضایی و جمعی از مسئولان استانی برگزار گردید.

در این آئین از خدمات شیث امینی مدیرکل سابق تقدیر به عمل آمد و علی سامان پور به عنوان مدیرکل جدید استان معرفی شد.
شیث امینی در ابتدای سال ۱۳۹۷به سمت مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر منصوب شد. علی سامان پور نیزپیش از این مسئولیت مدیرکلی پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری عهده داربوده است.

دکتر علی سامان پور از نخبگان علمی شهر چیتاب در استان کهگیلویه و بویراحمد می‌باشد که بعد از مدیریتهای پزشکی قانونی در استانهای کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال بختیاری به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان بوشهر منصوب شد.

 

پیام تبریک مدیرمسئول روزنامه اتحاد ملت در پی انتصاب استاندار بوشهر

به گزارش خبرنما ، متن پیام مدیرمسئول روزنامه اتحاد ملت  بدین شرح است:

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی به عنوان مدیرکل پزشک قانونی استان بوشهر را صمیمانه تبریک می گویم. با شناختی که از شما دارم حضور شما باعث رشد و تعالی آن مجموعه خواهد بود. توفیق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم.

پویا وکیلی

مدیرمسئول روزنامه اتحاد ملت