– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، ترنت الکساندر آرنولد، مدافع تیم فوتبال لیورپول با ارسال پیراهن امضا شده خودش، آرزوی یک کودک هوادار تیمش را برآورده کرد. پسری ۱۴ ساله  به نام جیمز که به بیماری نادر «کرون» مبتلاست در نامه‌ای به آرنولد از او تقاضای ارسال پیراهنش را […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، ترنت الکساندر آرنولد، مدافع تیم فوتبال لیورپول با ارسال پیراهن امضا شده خودش، آرزوی یک کودک هوادار تیمش را برآورده کرد.

پسری ۱۴ ساله  به نام جیمز که به بیماری نادر «کرون» مبتلاست در نامه‌ای به آرنولد از او تقاضای ارسال پیراهنش را کرد و  این مدافع  امروز با انتشار یک توئیت، به خواسته  هوادار لیورپول پاسخ داد و گفت: سلام جیمز. از بابت مشکلاتی که برای تو پیش آمده متاسفم. امیدوارم بتوانی بدترین دوران زندگی خود را پشت سر بگذاری. مطمئنا من می‌توانم  در برآورده کردن این رویا به تو کمک کنم. یک پیراهن را امضا شده با نام خودت  را برایت خواهم فرستاد.

کرون یک بیماری مزمن بوده که قسمت‌های گوناگون دستگاه گوارش  را  تحت تأثیر قرار می‌دهد. این بیماری بیش‌تر  قسمت انتهایی روده باریک و قسمت ابتدایی روده بزرگ را تهدید می‌کند.

مدت همکاری لیورپول با «نیوبالانس» تا ۳۱ جولای ادامه می‌یابد