به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم پرسپولیس تهران در حالی پس از بازگشت از اردوی ترکیه، تمرینات خود را در تهران برگزار می‌کند که آماده شروع مسابقات فصل جدید فوتبال ایران است تا بتواند بازهم با هدایت گابریل کالدرون به قهرمانی در لیگ برتر برسد. پرسپولیسی‌ها این روز‌ها مصدومانی دارد […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم پرسپولیس تهران در حالی پس از بازگشت از اردوی ترکیه، تمرینات خود را در تهران برگزار می‌کند که آماده شروع مسابقات فصل جدید فوتبال ایران است تا بتواند بازهم با هدایت گابریل کالدرون به قهرمانی در لیگ برتر برسد.

پرسپولیسی‌ها این روز‌ها مصدومانی دارد که از بین آن‌ها می‌توان به کمال الدین کامیابی نیا و سیامک نعمتی اشاره کرد. کامیابی نیا این روز‌ها زیر نظر مربی تیم سرخ پوش تمرینات اختصاصی انجام می‌دهد تا به شرایط بازی برسد و به نظر می‌رسد با شروع لیگ نوزدهم او می‌تواند در پرسپولیس حضور داشته باشد.

کامیابی نیا به دلیل مصدومیت به ۲ دیدار تدارکاتی آینده پرسپولیس نخواهد رسید. سیامک نعمتی هم که در اردوی ترکیه دچار شکستگی بینی شد، این روز‌ها پس از عمل جراحی در استراحت به سر می‌برد تا ۱۲ – ۱۳ روز دیگر به شرایط مناسبی می‌رسد. او با ماسک در تمرینات و مسابقات تدارکاتی شرکت می‌کند تا وضعیت او بهتر شود.

سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس هم که در اردوی ترکیه دچار مصدومیت شده بود، بهبود پیدا کرده و در تمرینات گروهی حاضر می‌شود. بازیکن باتجربه سرخ‌ها برای شروع فصل جدید مشکلی نخواهد داشت و با صلاحدید کالدرون در لیگ برتر بازی می‌کند.