حمیدرضا کرم‌وند، امروز ۲۲ خرداد، در جمع خبرنگاران در خصوص چگونگی آبرسانی پایدار به روستاها، اظهار کرد: در سال جاری با ایجاد زیر ساخت‌های لازم و اتصال شبکه توزیع روستاها به خطوط انتقال آب شهری در صدد دسترسی روستاییان بیشتری به آب شرب پایدار هستیم. وی افزود: حفر و تجهیز چاه‌های جدید، احداث مخزن و […]

حمیدرضا کرم‌وند، امروز ۲۲ خرداد، در جمع خبرنگاران در خصوص چگونگی آبرسانی پایدار به روستاها، اظهار کرد: در سال جاری با ایجاد زیر ساخت‌های لازم و اتصال شبکه توزیع روستاها به خطوط انتقال آب شهری در صدد دسترسی روستاییان بیشتری به آب شرب پایدار هستیم.

وی افزود: حفر و تجهیز چاه‌های جدید، احداث مخزن و همچنین ساماندهی منابع آبی محلی یکی دیگر از راه‌های تأمین پایدار آب شرب روستاییان است.

کرم‌وند با بیان این که حذف آبرسانی سیار در روستاها یکی‌از برنامه‌های مهم این شرکت در سال ۱۴۰۰ است، تصریح کرد: با حذف ۴۳ روستای دیگر از فرآیند آبرسانی سیار، ساکنان این روستاها از آب شرب پایدار برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان اضافه کرد: همچنین عملیات اجرایی احداث مخزن ۲۵ هزار مترمکعبی، بازسازی تأسیسات آبرسانی به مجتمع روستایی واشیان، روستاهای تحت پوشش پلدختر و رفتخان چگنی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

وی ادامه داد:  اردیبهشت ماه سال جاری، ۸۲ روستای استان از خدمات آبرسانی سیار برخوردار شدند.

انتهای پیام