عصرایران-  F8 Tributo یکی از محصولات فراری است که اولین بار طی برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۹، معرفی شد. این خودرو در واقع نمونه بروزرسانی شده مدل ۴۸۸ است که تغییرات مهمی را در جزئیات داخلی کابین و بخش فنی همراه خود دارد. اکنون این محصول جذاب ایتالیایی به پروژه ای برای نوویتک روسو تیونر […]

عصرایران-  F8 Tributo یکی از محصولات فراری است که اولین بار طی برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۹، معرفی شد. این خودرو در واقع نمونه بروزرسانی شده مدل ۴۸۸ است که تغییرات مهمی را در جزئیات داخلی کابین و بخش فنی همراه خود دارد.

اکنون این محصول جذاب ایتالیایی به پروژه ای برای نوویتک روسو تیونر مطرح تبدیل شده است. گفتنی است؛ نوویتک یکی از حرفه ای ترین مراکز تیونینگ در صنعت خودرو است که سابقه فعالیت آن به ۱۹۸۹ باز می گردد و دفتر اصلی آن در باواریا(آلمان) قرار دارد. نوویتک ارتباط نزدیکی با فراری و دیگر خودروسازان مطرح ایتالیایی دارد.

برای F8 Tributo در حالت استاندارد از پیشرانه ۳٫۹ لیتری ۸ سیلندر با ۷۲۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۷۷۰ نیوتن متر استفاده شده است. پس از تغییرات نوویتک میزان خروجی پیشرانه به ۸۰۲ اسب بخار و گشتاور به ۸۹۸ نیوتن متر افزایش یافته است. بروزرسانی ایی سی یو و سیستم حرفه ای اگزوز بخشی از برنامه های نوویتک برای افزایش عملکرد موتور است.

در نمای ظاهری نیز، تیونر آلمانی به هنرمندی با فیبرکربن پرداخته است. اسپلیتر دوتکه جلو، بال بزرگ عقب، تریم کربنی آینه های جانبی، دیفیوزر عقب، پنل های راکر و لیپ اسپویلر عقب از جمله تغییرات بدنه در مقایسه با نمونه استاندارد هستند.

رینگ ها در محور جلو ۲۱ اینچی و در عقب ۲۲ اینچی از برند حرفه ای Vossen انتخاب شده اند. نوویتک سیستم تعلیق را نیز بروزرسانی کرده که کاهش ارتفاع ۳۵ میلیمتری از سطح زمین یکی از نتایج آن است.

خودرو طی ۲٫۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۴۰ کیلومتر برساعت است.

بیشتر بخوانید: *فروش یکی از کمیاب ترین فِراری های جهان/محصولی که فقط ۱۰ دستگاه برای آمریکا تولید شد! (+تصاویر) *فراری اف۳۵۵ اسپایدر “آقای سوپرمن” برای فروش عرضه می شود! (+عکس) *قلبی که در آمریکا برای ایتالیا می تپد! (+فیلم و تصاویر)