به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از تیم ملی کشورمان که موفق شدند کامبوج را با نتیجه ۱۴ بر صفر شکست دهد، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد را جزو ستاره‌های این هفته آورد. سایت AFC درباره آزمون نوشت: با وجود گلزنی در هفته‌های گذشته به تیم‌هایی مثل […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از تیم ملی کشورمان که موفق شدند کامبوج را با نتیجه ۱۴ بر صفر شکست دهد، سردار آزمون و کریم انصاری‌فرد را جزو ستاره‌های این هفته آورد.

سایت AFC درباره آزمون نوشت: با وجود گلزنی در هفته‌های گذشته به تیم‌هایی مثل بنفیکا و لیون برای آزمون گلزنی مقابل کامبوج کار سختی نبود. ستاره زنیت بار دیگر توانایی‌هایش را ثابت کرد و در این بازی هت‌تریک کرد.

این سایت درباره انصاری‌فرد این‌طور نوشت: کم اتفاق می‌افتد در بازی‌هایی که یک بازیکن هت‌تریک می‌کند، جایزه بهترین بازیکن زمین را کسب نکند اما این اتفاق برای آزمون افتاد و کریم انصاری‌فرد با زدن ۴ گل در این دیدار این عنوان را از آن خود کرد. البته این سایت تصویری از صفحه مجازی انصاری‌فرد نیز به شرح زیر منتشر کرد.

22