به گزارش خبرنما، -سرهنگ عزیزی، سرپرست فرماندهی مرزبانی استان بوشهر در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با رصد و اشرافیت اطلاعاتی کارکنان پایگاه دریابانی بوشهر موفق شدند یک فروند شناور در حوزه دریایی بوشهر که حامل کالای قاچاق بود را توقیف نمایند. – وی افزود: […]

 

به گزارش خبرنما، -سرهنگ عزیزی، سرپرست فرماندهی مرزبانی استان بوشهر در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با رصد و اشرافیت اطلاعاتی کارکنان پایگاه دریابانی بوشهر موفق شدند یک فروند شناور در حوزه دریایی بوشهر که حامل کالای قاچاق بود را توقیف نمایند.
– وی افزود: مأموران در بازرسی دقیق از شناوران توقیف شده، تعداد ۱۲۴۰ثوپ معادل ۷۲۰ کیلوگرم پوشاک در انواع مختلف، ۲۵۲ جفت کفش، ۱۹۱۰ عدد لوازم جانبی گوشی، مقدار ۱۲۸۰ کیلوگرم زغال چوب را که به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف کردند.
– وی تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده ۱۱ میلیارد و ۳۰۴ میلیون  ریال برآورد گردیده است.
– سرهنگ عزیزی خاطرنشان کرد: دریابانان با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی بر آب‌های ساحلی استان و کنترل دقیق شناورهای تجاری و صیادی از ورود هرگونه کالای قاچاق جلوگیری و عرصه را بر قاچاقچیان و مجرمین و افراد سودجو تنگ می‌نمایند.