مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی ۱۵ طرح عمرانی در استان بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا طرح‌های عمرانی استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۹۶۰ میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود. به گزارش خبرنما به نقل از اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی […]

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی ۱۵ طرح عمرانی در استان بوشهر خبر داد و گفت: در این راستا طرح‌های عمرانی استان بوشهر با سرمایه‌گذاری ۹۶۰ میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنما به نقل از اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی استان بوشهرفرزاد رستمی ، با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در بخش‌های مختلف اظهار داشت: بخشی از پروژه‌های این حوزه‌ها با اعتبار ۴۳۹٫۳ میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح طرح بهسازی محور مواصلاتی شنبه-ناصری در شهرستان دشتی خبر داد و بیان کرد: بهسازی۲ کیلومتر محور شنبه-ناصری با عرض تمام شده ۱۱ متر با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرای طرح عمرانی احداث بخشداری سعدآباد خبر داد و افزود: این ساختمان با اسکلت بتنی با زیربنای یک‌هزار ۲۰۰  مترمربع و محوطه سازی با اعتبار ۵۸ میلیارد ریال اجراء شده است.

رستمی از طراحی و ساماندهی بازار صفا و حسینیه میرزای دشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در هفته دولت  از پارک محله‌ای و زمین چمن خورموج با اعتبار ۳٫۲ میلیارد ریال بهره برداری می‌شود.

وی با اشاره به تکمیل واحدهای مسکونی تعاونی سپاه در استان بوشهر تصریح کرد: طرح ۱۵۶ واحدی و ۱۲۶واحدی تعاونی سپاه پاسداران استان بوشهر در هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه “۲۸۲ واحد مسکونی تعاونی سپاه استان بوشهر افتتاح می‌شود” گفت: این واحدها که با اعتبار ۲۹۱ میلیارد ریال اجراء شده در هفته دولت افتتاح می‌شود.

رستمی، دیوارکشی دره حسین آباد دشتستان با اعتبار ۸ میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های افتتاحی هفته دولت دانست و بیان کرد: در این راستا پروژه اصلاح و نوسازی شبکه آب بوشهر با اعتبار ۱۲٫۱ میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

وی، افتتاح سالن ورزشی چند منظوره “تنگک ۲” را از دیگر پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت دانست وگفت:این پروژه با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال افتتاح و در این راستا اصلاح شبکه آب محله تنگک ۲، امام‌زاده و رایانی ریشهر با اعتبار ۸ میلیارد ریال افتتاح می‌شود که نقش مهمی در تامین آب آشامیدنی این محلات دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر  به پروژه‌های اجرایی پرداخت و بیان کرد: ۳ پروژه عمرانی با اعتبار ۵۲۱ میلیارد ریال در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی از آغاز ساخت و عملیات اجرایی بهسازی و تعریض محور خروجی شرقی عسلویه  خبر داد و خاطرنشان کرد: عملیات بهسازی این محور به طول ۳٫۵ کیلومتر با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال در مدت ۶ ماه اجرا می‌شود.

رستمی با اشاره به آغاز عملیات تعریض و بهسازی  محور خورموج-لاور-دشت پلنگ گفت: این پروژه که به طول ۴٫۲کیلومتر است با ۱۷۳ میلیارد ریال اعتبار اجراء می‌شود

وی از آغاز عملیات تعریض و بهسازی خورموج-لاور-دشت پلنگ  خبر داد و تصریح کرد: برای اجرای عملیات بهسازی ۵٫۸ کیلومتر محور خورموج-لاور-دشت پلنگ ۱۸۸ میلیارد ریال مصوب شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر افزود: در مجموع در هفته دولت طرح‌های عمرانی با اعتبار ۹۶۰٫۳ میلیارد ریال در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود