دیدار ۲ تیم ۹۰ ارومیه و خوشه طلایی ساوه از هفته سی‌ام لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهیدباکری ارومیه بدون گل پایان یافت تا هیچ کدام از ۲ تیم شانس صعود را از دست بدهند. در این مسابقه، عبدالصمد احمدی، بهمن کامل، سیروس صادقیان، وحید نعمتی، داود شاهواروقی، محمد زینالی، محمدرضا فلاحیان، فرشاد اسدی، عماد علیپور، آرمین مصطفوی […]

دیدار ۲ تیم ۹۰ ارومیه و خوشه طلایی ساوه از هفته سی‌ام لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهیدباکری ارومیه بدون گل پایان یافت تا هیچ کدام از ۲ تیم شانس صعود را از دست بدهند.

در این مسابقه، عبدالصمد احمدی، بهمن کامل، سیروس صادقیان، وحید نعمتی، داود شاهواروقی، محمد زینالی، محمدرضا فلاحیان، فرشاد اسدی، عماد علیپور، آرمین مصطفوی و پیمان پورصادقی برای ۹۰ به میدان رفتند و با حملات کم تعداد ۲ تیم در یک بازی پراشتباه و حساس، بازی بدون گل به پایان رسید.

رضا کرمانشاهی داور این مسابقه در نیمه اول تصمیم خود در اعلام پنالتی برای ۹۰ را تغییر داد و جلال مرادی ناظر فدراسیون نیز با اعتراض به حضور وحید بیاتلو سرمربی سابق ارومیه در جایگاه تماشاگران در لحظاتی از بازی به جنجال کشیده شد.

استاندار آذربایجان‌غربی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیرکل ورزش و جوانان از تماشاگران ویژه این دیدار بودند.

۹۰ ارومیه با این تساوی با ۴۹ امتیاز در رده پنجم و خوشه‌طلایی با ۵۰ امتیاز در رده چهارم باقی‌ماندند.