برای اجرای این طرح‌ها اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است. سالن ورزشی روستای بازرگان بخش رستاق و سالن ورزشی روستای پاسخن مرکز بخش فسارود با ۶ میلیارد تومان، گلخانه سبزی و صیفی جات بهارلو در روستای دشت پیرغیب با ۲ میلیارد تومان اعتبار و زمین چمن مصنوعی روستای تل بارگاه با ۵۰۰ […]

برای اجرای این طرح‌ها اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
سالن ورزشی روستای بازرگان بخش رستاق و سالن ورزشی روستای پاسخن مرکز بخش فسارود با ۶ میلیارد تومان، گلخانه سبزی و صیفی جات بهارلو در روستای دشت پیرغیب با ۲ میلیارد تومان اعتبار و زمین چمن مصنوعی روستای تل بارگاه با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از جمله طرح‌هایی بود که به بهره‌برداری رسید.
همچنین کلنگ عملیات اجرایی گازرسانی به ۱۰ روستای بخش فسارود و ۱۶ روستای منطقه کوهستان بخش رستاق با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان به زمین زده شد.
با اجرای این طرح سه هزار و ۴۰۰ خانوار از گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.
دشمن به دنبال کمرنگ جلوه دادن اقدامات دولت و نظام است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس شنبه در آیین افتتاح و کلنگ زنی این طرح‌ها گفت: انقلاب اسلامی آرمان‌های مقدسی دارد که براساس آن زیر بار ظلم نمی‌رود و در هر کجای دنیا مظلومی وجود داشته باشد در کنار آن ها قرار می گیرد.
ظفر افشون افزود: به همین دلیل دشمن با اصل نظام مشکل دارد و با راه‌اندازی جنگ اقتصادی سفره‌های مردم را نشانه رفته و می‌کوشد اقدامات انجام شده توسط دولت و نظام را کم رنگ جلوه دهد.
او ادامه داد: دشمنان شدیدترین تحریم‌ها را بر ملت ایران روا داشته‌اند به گونه‌ای که بخش عمده‌ای از درآمدهای ارزی حاصل از صادرات نفت از بین رفته و جلو صادرات کشور را گرفته‌اند و همان میزانی هم که صادر می‌شود، ارز حاصل از آن به سختی به کشور باز می‌گردد.