مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) به هنگام افتتاح این پروژه ها  با بیان اینکه از این تعداد ۴۱۰ در روستا و ۱۹۰ واحد دیگر در شهرهای خراسان شمالی است اظهار داشت: درمجموع ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث این واحدها هزینه شده است. وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۷۵ هزار […]

مرتضی بختیاری

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) به هنگام افتتاح این پروژه ها  با بیان اینکه از این تعداد ۴۱۰ در روستا و ۱۹۰ واحد دیگر در شهرهای خراسان شمالی است اظهار داشت: درمجموع ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث این واحدها هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۷۵ هزار شغل برای مددجویان در کشور ایجاد شد، گفت: برنامه‌ریزی امداد برای سال ۹۹، ایجاد ۲۰۰ هزار شغل است.

بختیاری خاطرنشان کرد: از مجموع اشتغال های ایجاد شده در سال گذشته ۵۵ هزار مورد مربوط به اشتغال خانگی زنان بود که نشان از اهمیت و تاکید این نهاد در خودکفایی و ایجاد درآمد برای این قشر دارد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در سفر دو روزه خود به استان خراسان شمالی علاوه بر حضور در آئین افتتاح این واحدهای مسکونی با نماینده ولی فقیه، استاندار ونمایندگان مجلس این استان دیدار و گفت وگو کرد.