به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، مهدی سلامتی شامگاه چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ۲۱۵ تن مرغ و ۱۲۹ تن گوشت قرمز در ماه مبارک رمضان در استان توزیع شد و در ماه‌های آینده هم این روند ادامه می‌یابد، بیان کرد: ۵۰ تن مرغ […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، مهدی سلامتی شامگاه چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه ۲۱۵ تن مرغ و ۱۲۹ تن گوشت قرمز در ماه مبارک رمضان در استان توزیع شد و در ماه‌های آینده هم این روند ادامه می‌یابد، بیان کرد: ۵۰ تن مرغ منجمد در روزهای آینده برای تنظیم بازار توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه در ماه‌های گذشته به دلیل افزایش قیمت نهاده‌ها، قیمت گوشت مرغ افزایش یافت که باید حمایت از مرغداران در استان برای رفع این چالش ویژه‌تر شود، ابراز داشت: مرغداران در فروش مرغ بر اساس نرخ مصوب اقدام کنند و در شرایط سخت اقتصادی باید برای تعدیل قیمت‌ها اقدام کرد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: به دلیل عرضه نشدن گوشت مرغ در بازار شاهد افزایش قیمت این قلم غذایی در ماه‌های گذشته در سمنان بودیم که از روز آینده توزیع مرغ گرم در بازار استان سمنان از سرگرفته می‌شود.

شریفی با بیان اینکه امروز در برخی از استان‌های کشور، گوشت مرغ ۱۸ تا ۲۰ هزار تومان به فروش رفت اما با تزریق مرغ منجمد به هیچ عنوان فروش این قلم غذایی در استان با این قیمت نبود، تاکید کرد: قیمت بسیاری از اقلام غذایی در بازار استان سمنان در سه ماه گذشته افزایش‌یافته است و اکنون قیمت گوشت قرمز ۷۵ هزار تومان است.

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، در این نشست اعلام شد که در روزهای گذشته ۴۰ پرونده گران فروشی باکمک اصناف و تعزیرات حکومتی در سمنان تشکیل شده است.