۴۶ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۶ هزار و ۱۹۱ پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توزیع شد. خبرنما  قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری […]

 

۴۶ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۶ هزار و ۱۹۱ پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توزیع شد.

خبرنما  قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش بخشش ایرانیان، این نهاد نیز آشپزخانه‌های اطعام مهدوی در قالب پویش همدلی برای ایران همدل به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان، را راه‌اندازی کرده است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۸ آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در کهگیلویه و بویراحمد در حال پخت‌وپز غذای گرم و توزیع بین نیازمندان استان است، افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون در این آشپزخانه‌ها، ۴۶ هزار پرس غذای گرم به ارزش ۶۱۳ میلیون و ۷۶۶ هزار تومان پخت و بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع‌شده است.
مبشری به توزیع بسته‌های غذایی بین خانواده نیازمندان در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: از ابتدای این ماه مبارک تاکنون ۱۳ هزار و ۷۹۷ بسته غذایی بین نیازمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت خیران و نیکوکاران در برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان در ماه مبارک رمضان امسال، تاکنون دو میلیارد و ۱۸ میلیون تومان به نیازمندان کمیته امداد کمک کرده‌اند که از این مبلغ یک میلیارد و ۴۶۶ میلیون تومان آن نقدی و مابقی در قالب کمک‌های غیر نقدی بوده است.
مبشری خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش و خداجوی استان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق شماره کارت۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱ به نام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد  و کددستوری  #۱*۰۷۴*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
انتهای پیام