عصرایران-  به تازگی تصاویری محدودی از یک نسخه ویژه “گلف” منتشر شده که روی بدنه آن لوگوی ۴۵ جی تی آی قابل رویت است. این خودرو به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد عرضه تریم GTI گلف در اروپا(از ۱۹۷۶) ارائه می شود. همانطور که قبلا اشاره شد؛ گلف نه تنها جز برترین برندهای تولید شده […]

عصرایران-  به تازگی تصاویری محدودی از یک نسخه ویژه “گلف” منتشر شده که روی بدنه آن لوگوی ۴۵ جی تی آی قابل رویت است. این خودرو به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد عرضه تریم GTI گلف در اروپا(از ۱۹۷۶) ارائه می شود.

همانطور که قبلا اشاره شد؛ گلف نه تنها جز برترین برندهای تولید شده در مجموعه فولکس واگن است بلکه در ردیف محبوب ترین برندهای خودرویی جهان نیز قرار دارد. این محصول از سال ۱۹۷۴ تا کنون روی خط تولید است و طی این مدت ۸ نسل و نسخه های متنوعی از آن ارائه شده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این نسخه ویژگی های اسپرت جذابی را همراه خود دارد که در بامپر(سپر)، رینگ های پره ای آلومینیومی، کالیپر قرمز رنگ سیستم ترمز، رکاب، بال عقب و خروجی های اگزوز به رنگ تیره جلب نظر می کند.

اطلاعات موجود در رابطه با ویژگی های فنی این مدل بسیار محدود است و رسانه های خودرویی در انتظار بروزرسانی آن از جانب فولکس واگن هستند. در بخش فنی نیز هنوز مشخص نیست که نسخه ویژه سالگرد از موتور استاندارد ۲۴۲ اسب بخاری با گشتاور ۳۷۰ نیوتن متر استفاده می کند یا مانند نسخه R با مدل ۲۰۲۲ به پیشرانه ۲ لیتری توربوی ۳۱۵ اسب بخاری مجهز خواهد شد. در این میان برخی پیش بینی ها نیز به احتمال معرفی یک پیشرانه قویتر و اختصاصی برای نسخه ۴۵ اشاره دارند.

برای مشاهده جزئیات تصاویر در اندازه بزرگ، آنها را در یک صفحه جدید باز کنید.(Open image in new tab) برای مشاهده جزئیات تصاویر در اندازه بزرگ، آنها را در یک صفحه جدید باز کنید.(Open image in new tab)

مازیار دانیالی

بیشتر بخوانید:

*اطلس SEL بیس کمپ ۲۰۲۱؛ شاسی بلند پرمصرف فولکس واگن! (+عکس) *جِتا ۲۰۲۰؛ سدان اقتصادی فولکس واگن با پیشرانه توربو و کابین فناورانه (+عکس) *آی دی.۴ مدل ۲۰۲۱؛ کراس اوور الکتریکی و اقتصادی فولکس واگن وارد بازار می شود (+عکس) *معرفی قدرتمندترین نسخه استاندارد گلف برای طرفداران یک برند محبوب باسابقه (+عکس) *تائوس؛ معرفی یکی از کوچکترین کراس اوورهای فولکس واگن برای برزیل! (+عکس) *آرتئون ۲۰۲۱ در چین رویت شد/ استیشن آلمانی که به شاسی بلند نزدیک شده است! (+تصاویر) *نیووس؛ کراس اوور ۱۴ هزار دلاری جدید فولکس واگن معرفی شد (+تصاویر) *ائروداینامیک ترین خودروی فولکس واگن؛ از ناردو رینگ تا تالار افتخارات! (+تصاویر) *خاص ترین نمونه “گلف” وارد حراج می شود/ تحفه آلمانی با امضایی از ایتال دیزاین! (+تصاویر) *آئودی آر اس۶ آوانت ۲۰۲۱/ هیبرید یک خودروی خانوادگی و اسپرت! (+تصاویر) *کراس اووری به نام اقوام شمال آفریقا/ فرمولی برای ارائه زیبایی در نهایت سادگی!(+تصاویر) *آئودی آر اس۳ اسپرت بک ۲۰۲۰ / عبور توربوی آتشین از محدودیت! (+تصاویر) *آلبوم ۲۰۲۰ تیونر مطرح آلمانی با محصولات آئودی/ از آبی مات تا توربوی ۶۹۰ اسبی! (+تصاویر)

*مقایسه دو شاسی بلند مطرح در بازار جهانی/ نماینده آلمان در برابر فرزند شایسته سوئد! (+تصاویر)

*ارباب حلقه ها و کوپه ۴ درب ۲۰۱۹/مراحل طراحی یک خودروی باکیفیت را از نزدیک ببینید! (+فیلم و تصاویر)

*“کراس اسپرت”؛ شاسی بلندی در کلاس اقتصادی! (+فیلم و تصاویر) *وَن آلمانی با تیونینگ آ ب ت (+تصاویر) *کراس اوور جدید آئودی با تیونینگ “آ ب ت” (+تصاویر) *کورادو؛ خودروی محبوب فولکس واگن در تمام دوران! (+تصاویر) *پاسات ۲۰۲۰ معرفی شد/سدان اقتصادی با امکانات روز (+تصاویر)

*سفری در زمان با ۱۰ وانت از فولکس واگن! (+تصاویر)

*کراس اوور لوکس آئودی؛ هیولای ۱۴۰ هزار دلاری! (+تصاویر)

*پاسات ۲۰۲۰ معرفی شد/سدان اقتصادی با امکانات روز (+تصاویر)