به گزارش خبرنما ،مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت:در هشت ماهه سال جاری چهار هزار و۳۸۹ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج و طلاق این استان به ثبت رسیده است. محمد رضا بزرگمهر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر طی هشت […]

 

به گزارش خبرنما ،مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت:در هشت ماهه سال جاری چهار هزار و۳۸۹ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج و طلاق این استان به ثبت رسیده است.
محمد رضا بزرگمهر پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر طی هشت ماه امسال پرداخت و اظهار داشت: در هشت ماهه سال جاری روزانه ۱۸ واقعه ازدواج در دفاتر ازدواج و طلاق این استان به ثبت رسیده است.
مدیرکل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر با اشاره به اینکه کاهش ۱٫۵- درصدی آمار ازدواج در استان در مقایسه با سال گذشته را شاهد هستیم، یادآور شد: متوسط ازدواج طی هشت ماه سال جاری در کشور ۶٫۵ درصد رشد داشته است.
بزرگمهر گفت: براساس آمار به دست آمده نسبت طلاق به ازدواج‌‌های ثبت شده در استان ۳۴٫۱ درصد و نسبت طلاق‌های ثبت شده در استان نسبت به کل طلاق‌های کشور ۱٫۲ درصد است.
وی همچنین آمار طلاق ثبت شده طی هشت ماه سال جاری را هزار و ۴۹۶ واقعه عنوان و تصریح کرد: آمار طلاق در بوشهر در مقایسه با سال گذشته ۷ درصد افزایش یافته است.
بزرگمهر همچنین با اشاره به اینکه روزانه به طور متوسط پنج واقعه طلاق در استان بوشهر رخ می‌دهد، بیان کرد: در این مدت به ازای هر ۱۰۰ واقعه ازدواج ۳۴ واقعه طلاق به ثبت رسیده است.