– اخبار استانها – سرهنگ مجید علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اعلام اینکه این ناحیه ۱۱۲۷ برنامه را در چهل و دومین سالگرد فجر انقلاب اسلامی در شیراز اجرا می‌کند، اظهارداشت: انقلاب اسلامی با درنظر گرفتن همه مشکلات و دشمنی‌ها و تحریم‌ها و محدودیت‌ها و منابع و امکانات، توفیقات فراوانی را […]

– اخبار استانها –

سرهنگ مجید علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اعلام اینکه این ناحیه ۱۱۲۷ برنامه را در چهل و دومین سالگرد فجر انقلاب اسلامی در شیراز اجرا می‌کند، اظهارداشت: انقلاب اسلامی با درنظر گرفتن همه مشکلات و دشمنی‌ها و تحریم‌ها و محدودیت‌ها و منابع و امکانات، توفیقات فراوانی را در زمینه‌های مختلف کسب کرده  است.

وی گفت: روحیه خودباوری و اعتماد به نفس آحاد مردم، انس و الفت زایدالوصفی را در بین نخبگان، دانشجویان،  دانش‌آموزان و مسئولین ایجاد کرده و در سایه تلاش‌های صورت گرفته این توفیقات را به‌دست آورده‌ایم.

سرهنگ علیپور گفت: مادر صنایع نظامی، امروز صاحب قدرت بازدارندگی بسیار عظیمی هستیم که دشمن را در محاسبات خودش غافلگیر کرده است.

به گفته وی در حوزه مسائل پزشکی یک زمانی پزشکان خارجی ویزیت عمومی را انجام می‌دادند، ولی امروز در حوزه‌های مختلف پزشکی، پیچیده‌ترین درمان‌ها در ایران اسلامی انجام می شود.

۱۰۰۰ بسته معیشتی در قالب پویش لبخند بین دانش‌آموزان محروم بیرجند توزیع شدتوزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی به همت سپاه استان اصفهان به روایت تصویرتوزیع ۵۰۰ بسته معیشتی بین کودکان کار در قم/۵۵۰ بیمار حق پرستاری دریافت می‌کنند۱۰ هزار بسته معیشتی تا پایان دهه فجر در اردبیل توزیع می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز معتقد است که در حوزه مسائل هسته‌ای هم دستاوردهای بزرگی، از غنی‌سازی هسته‌ای و ساخت سانترفیوژها گرفته تا راه‌اندازی راکتور آب سنگین اراک و صنایعی که از قبل مسایل هسته‌ای به عنوان صنایع راهبردی است را داریم که توسط دانشمندان هسته‌ای و رشته‌های مرتبت به دست آمده است.

وی ادامه داد: در علوم نانو تکنولوژی مانند علومی که در انحصار چند کشور خاص است، در سایه‌ی خودباوری، مسئولین و جوانان علی‌رغم همه سختی‌ها و مشکلات، ایران اسلامی را در سکوهای برتردنیا قرار داده‌اند.

 فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در تشریح برنامه‌های پیش‌بینی شده این ناحیه به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، گفت: بیش از ۱۱۲۰ برنامه توسط ناحیه بقیه‌الله و با مشارکت حوزه‌ها و پایگاه‌های این ناحیه در دهه ی فجر ۱۳۹۹ اجرایی می‌شود که از بین این برنامه‌ها، ۶۰ برنامه به عنوان برنامه‌های شاخص و ویژه است.

سرهنگ علیپور، شعار محوری دهه فجر ۹۹ امسال را “انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر چون کوه استوار” عنوان  و تأکید کرد:این شعار در تمامی این برنامه‌ها در سر لوحه برنامه‌ها و اقدامات قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه‌الله(عج) شیراز بیان کرد: از جمله برنامه‌های شاخص این دهه، رزمایش الی‌بیت‌المقدس ۱۰به مدت ۱۰ روز است که در کلیه‌ محلات و با محوریت گردان‌های بیت‌المقدس، امام علی، و کوثر، با هدف ایجاد امنیت پایدار و مردمی انجام می‌گیرد.

وی افزود: نمایشگاه‌های مختلف با موضوع انقلاب و دستاوردهای آن، ویزیت رایگان پزشکان بسیجی به مردم با همکاری مراکز درمانی و بسیج جامعه پزشکی، راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامتی، مسابقات ورزشی، اجرا و نمایش تئاتر، گروه سرود خیابانی، افتتاح پروژه‌های عمرانی با موضوع محرومیت‌زدایی، جهاد اهدا خون که از هفته بسیج شروع شده، راه‌اندازی کارناوال شادی در سطح شهر شیراز، مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدا، مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س)، تداوم رزمایش‌های کمک مومنانه با تهیه و توزیع ۳ هزار بسته معیشتی، ۴۰ هزار بسته بهداشتی، توزیع تبلت در بین دانش‌آموزان نیازمند، توزیع ۱۳ سری جهیزیه برای زوجین جوان در قالب رزمایش کمک مومنانه با کمک خیرین در سطح سپاه بقیه‌الله شیراز، از جمله دیگر برنامه‌های شاخص است.

وی افزود: مرحله دوم آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد که در مرحله اول ۲۷ زندانی در سالروز شهادت سردار سلیمانی با عنوان نذر رهایی شروع شده بود، در دهه فجر با همت خیرین از طریق ستاد دیه و با همکاری سپاه بقیه‌الله(عج) ادامه پیدا می‌کند.