مهران حسنوند دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پس از گرفتن آزمایش کرونا از تمام اعضای تیم، نتیجه آزمایش سجاد جعفری و سعید آهنی ۲ بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان مثبت اعلام شد. وی با بیان اینکه هر ۲ نفر اکنون در قرنطینه به سر می‌برند گفت: این بازیکنان چند روز دیگر باید دوباره […]

مهران حسنوند دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پس از گرفتن آزمایش کرونا از تمام اعضای تیم، نتیجه آزمایش سجاد جعفری و سعید آهنی ۲ بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان مثبت اعلام شد.

وی با بیان اینکه هر ۲ نفر اکنون در قرنطینه به سر می‌برند گفت: این بازیکنان چند روز دیگر باید دوباره تست دهند تا وضعیت آنها به طور کامل بررسی شود.

مدیر رسانه ای نفت مسجدسلیمان افزود: طبق پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا مرتب از بازیکنان و کادر فنی تیم تست کرونا گرفته می شود تا وضعیت سلامت آنها بررسی شود.

وی با بیان اینکه سلامتی بازیکنان برای باشگاه نفت مسجدسلیمان بسیار مهم است گفت: با وجود اینکه تمام نکات بهداشتی در تمرین تیم رعایت می شود اما ۲ بازیکن به کرونا مبتلا شدند لذا باید بیشتر مراقب این ویروس باشیم.

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان تمرینات خود را در مسجدسلیمان دنبال می کند و خود را برای بازی با فولاد در روز ۱۶ مردادماه آماده می کند.

تیم نفت مسجدسلیمان اکنون با ۳۴ امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد.