عباس گودرزی امروز ۱۶ دی‌ماه در حاشیه جلسه هلدینگ سرمایه‌گذاری بروجرد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: باتوجه به اهمیت صنایع معدنی امروز در این جلسه مقرر شد اقداماتی در جهت ایجاد وضعیت اقتصادی‌ در این حوزه در بروجرد انجام شود. وی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۲ معدن در شهرستان وجود دارد که از این […]

عباس گودرزی امروز ۱۶ دی‌ماه در حاشیه جلسه هلدینگ سرمایه‌گذاری بروجرد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: باتوجه به اهمیت صنایع معدنی امروز در این جلسه مقرر شد اقداماتی در جهت ایجاد وضعیت اقتصادی‌ در این حوزه در بروجرد انجام شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۲۲ معدن در شهرستان وجود دارد که از این تعداد سه تا غیرفعال، ۱۷ معدن غیرفلزی، یک معدن سنگ‌های تزئینی و یک معدن مصالح ساختمانی است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: تاکنون در راستای حوزه معدن فلزی اقدامی صورت نگرفته است.

گودرزی اضافه کرد: با توجه به اینکه وزارت صمت یعنی همین هلدینگ ایمیدرو شش معدن فلزی که از جمله آن‌ها طلا و سایر فلزات هستند را شناسایی کرده است.

وی بیان کرد: این استعداد در بروجرد وجود دارد و مقرر شده با توجه به اهمیت مسئله و اینکه می‌توانیم این ظرفیت‌ها را به مزیت اقتصادی و تولید ثروت افزایش اعتبار و ارزش پول ملی تبدیل کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان ادامه داد: مقرر شد در یک بازه زمانی پروانه اکتشافی تکمیلی برای آن‌ها صادر شود و چنانچه اکتشافات تکمیلی نتایج مقبولی داشته باشد آغاز تحولی ارزشمند و بزرگ در حوزه اشتغال شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام