“محمدحسین‌زاده” با اعلام این خبر افزود: از مجموع یک هزار ۲۰۰ مورد بازدید از مجموعه‌های اقامتی و پذیرایی استان، تعداد ۹۶ مورد تذکر و ۱۲۶ اخطار برای واحدهای پذیرایی و اقامتی صادر و ابلاغ شد. وی تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تا نهم فروردین‌ماه سال جاری حدود به ۶۳ تشویقی نیز برای مراکز خدمات […]

“محمدحسین‌زاده” با اعلام این خبر افزود: از مجموع یک هزار ۲۰۰ مورد بازدید از مجموعه‌های اقامتی و پذیرایی استان، تعداد ۹۶ مورد تذکر و ۱۲۶ اخطار برای واحدهای پذیرایی و اقامتی صادر و ابلاغ شد.
وی تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تا نهم فروردین‌ماه سال جاری حدود به ۶۳ تشویقی نیز برای مراکز خدمات رفاهی، تفریحی و اقامتی کهگیلویه و بویراحمد صادر شده است.
معاون‌ گردشگری اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی‌ کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هشت تیم نظارت بر مکان های گردشگری نظیر هتل ها، هتل آپارتمان ها و اقامتگاه های بومگردی در استان تشکیل شده است.
حسین زاده تاکید کرد: این تیم‌های پنج نفره در شهرهای با وضعیت سفید،آبی و زرد برای نظارت بر روند رعایت مراقبت های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا تشکیل شده است.
به‌گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: تیم ‌های نظارتی مذکور تا شانزدهم فروردین ۱۴۰۰ فعالیت خواهند داشت و با متخلفان به شدت برخورد قانونی خواهند کرد.
انتهای پیام