به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود رضایی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت مقاوم‌سازی مسکن روستایی اظهار داشت: لرستان از استان‌های پیشتاز در زمینه مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور است. وی با اشاره به سهمیه ۷ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن روستایی لرستان در سال گذشته افزود: ۲ […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود رضایی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت مقاوم‌سازی مسکن روستایی اظهار داشت: لرستان از استان‌های پیشتاز در زمینه مقاوم سازی مسکن روستایی در کشور است.

وی با اشاره به سهمیه ۷ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن روستایی لرستان در سال گذشته افزود: ۲ هزار واحد مسکن محرومین در لرستان در حال اجرا بوده که علاوه بر استفاده از تسهیلات مسکن روستایی، از ۲۵ میلیون تومان کمک بلاعوض نیز بهرمند شده‌اند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان درصد پیشرفت فیزیکی و معرفی به بانک این تعداد واحد را ۱۰۰ درصد عنوان کرد و تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد از واحدهایی که به بانک‌ها معرفی شده‌اند، موفق به عقد قرارداد شدند.

رضایی بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، تا پایان شهریورماه سال جاری از ۲ هزار واحد مسکن محرومین روستایی استان بهره‌برداری خواهد شد.