ساسان کریمی، رئیس انجمن شنا هیات ورزش کارگری خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات قهرمانی شنا کارگری کشور، یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی، از ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه در شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی برگزار شد. وی بیان کرد: تیم باشگاه کارون خوزستان نیز به عنوان نماینده استان در این رقابت […]

ساسان کریمی، رئیس انجمن شنا هیات ورزش کارگری خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات قهرمانی شنا کارگری کشور، یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی، از ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه در شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی برگزار شد.

وی بیان کرد: تیم باشگاه کارون خوزستان نیز به عنوان نماینده استان در این رقابت ها حضور داشت که موفق شد به ۴  مدال طلا،۲ نقره و ۴ برنز برسد؛ در رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال پویان یزدان پرست در قورباغه ۱۰۰ متر، کرال پشت ۱۰۰ متر و آزاد ۲۰۰ متر به سه مدال برنز دست پیدا کرد.

وی بیان کرد: فواد لطیفی نیز در رده سنی ۳۰ تا ۳۵ سال در ۵۰ متر کرال پشت به مدال طلا رسید، فرهاد احمدزاده در رده سنی ۴۵ تا ۴۹ سال در پروانه ۵۰ متر به مدال طلا و در آزاد ۱۰۰ متر به نشان برنز دست پیدا کرد.

رئیس انجمن شنا هیات ورزش کارگری خوزستان افزود: مهرزاد بختیاری نیز در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال در آزاد ۵۰ متر و آزاد ۲۰۰ متر، ۲مدال طلا به دست آورد. او در قورباغه ۵۰ متر و کرال پشت ۵۰ متر هم به ۲ مدال نقره رسید.

وی با تشکر از حمایت های صفر جمالپور، مدیرعامل باشگاه کارون، گفت: حمایت بخش خصوصی از ورزش، زمینه ساز موفقیت ورزشکاران است و نباید نقش بی‌بدیل و بی‌همتای مدیریت توانمند این مجموعه و مربیان کاردان و زحمتکش آن را نادیده گرفت. قطعا اگر باشگاه کارون خوزستان حمایت نمی کرد، این تیم با مشکل اعزام رو به رو می شد.

انتهای پیام