یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان که در چارجوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد و با برتری سه بر یک سرخپوشان پایتخت پایان یافت، اظهار کرد: نتیجه خیلی خوب و راضی کننده ای بود. قبل از آن […]

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان که در چارجوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد و با برتری سه بر یک سرخپوشان پایتخت پایان یافت، اظهار کرد: نتیجه خیلی خوب و راضی کننده ای بود. قبل از آن جا دارد این برد را به تک تک هواداران تقدیم کنم.

وی افزود: همچنین این پیروزی را به محمد انصاری که به خاطر مصدومت در جمع ما نیست تقدیم می‌کنم و برای او آرزوی سلامتی دارم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: نیمه نخست این مسابقه برای ما خوب بود و توانستیم گل بزنیم. در نیمه دوم پیکان انتحاری بازی کرد و با حملات و توپ‌های بلند سعی داشت به دروازه ما برسد.

گل محمدی ادامه داد: در ادامه، مسابقه وارد فازی شد که توپ‌های دوم و سوم می توانست تعیین کننده باشد. گل دوم را به موقع زدیم و بعد از آن بازیکنان‌مان راحت‌تر بازی کردند و توانستیم به گل سوم نیز دست یابیم.

وی گفت: با اینکه اولین بازی بعد از ۱۰۰ روز تعطیلی لیگ و دور بودن از شرایط مسابقه بود، اما بازیکنانم خوب ظاهر شدند که به آنها خدا قوت می گویم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره آسیب دیدگی وحید امیری و عملکرد مهدی عبدی گفت: بر اساس آنچه کادر پزشکی اعلام کردند وحید امیری به خاطر کشیدگی عضله چند هفته غایب خواهد بود. مهدی عبدی نیز پر تلاش ظاهر شد و گل‌های زیبایی به ارمغان آورد. او جوان خوبی است اما باید تمرینات بیشتری داشته باشد و پرتلاش‌تر از قبل باشد و جا دارد بازیکن بهتری شود و امیدواریم این گل‌ها باعث غرور او نشود.

گل محمدی در پاسخ به سوال دیگری درباره شکست استقلال و تراکتور و پیش بینی ادامه لیگ، افزود: به بازیکنام گفته‌ام به نتیجه تیم‌های رقیب فکر نکنند. ماموریت داریم مسابقات‌مان را ببریم و از الان به دیدار با شاهین شهرداری بوشهر فکر می‌کنیم که تیمی پر تلاش است. تیم‌ها  دیگر در شرایطی نیستند که راحت امتیاز از دست بدهند و پیکان نیز امروز تیم خوبی بود و شکل فنی پیکان با جایگاهی که دارد بسیار متفاوت است.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره وضعیت علیرضا بیرانوند توضیح داد: این سوالی که زیاد از من می‌پرسند. از شرایط او اطلاع ندارم و فقط می دانم که تا ۱۱ تیر با ما قرارداد دارد و تا زمانی که با پرسپولیس قرارداد دارد از او استفاده می‌کنیم.