به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی تیمش برابر فولاد اظهار کرد: بازی را خوب شروع نکردیم. ما تحت تاثیر بردهای قبلی بودیم و تمرکز نداشتیم. دوندگی پایینی داشتیم اما در نیمه دوم شرایط متفاوت شد. ما توانستیم با پاس‌های بیشتر بازی بهتری را به نمایش بگذاریم.  وی افزود: بازی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی تیمش برابر فولاد اظهار کرد: بازی را خوب شروع نکردیم. ما تحت تاثیر بردهای قبلی بودیم و تمرکز نداشتیم. دوندگی پایینی داشتیم اما در نیمه دوم شرایط متفاوت شد. ما توانستیم با پاس‌های بیشتر بازی بهتری را به نمایش بگذاریم. 

وی افزود: بازی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول برای فولاد بود و نیمه دوم ما بهتر بودیم. گل زیبایی هم زدیم. این پیروزی را به بازیکنانم که در نیمه دوم با غیرت و تلاش بیشتری بازی کردند، تبریک می‌گویم. از داور بازی هم آقای بیژن حیدری تشکر می‌کنیم که امروز به خوبی بازی را اداره کردند. فوتبال زیبایی بود و فولاد هم پدیده امسال است. نیمه اول خودمان نبودیم و تحت تاثیر فولاد بودیم اما نیمه دوم واقعا کاملا یک نیمه پرسپولیسی بود. 

او درباره شانس قهرمانی تیمش هم گفت: مشخص است که هنوز قهرمان نشده‌ایم و پنج بازی در پیش است اما می‌دانیم شانس اول قهرمانی هستیم. باید با تمام قوا برای گرفتن تمام امتیازات برویم. 

وی درباره وضعیت مصدومیت مهدی ترابی هم گفت: کمی از نظر همسترینگ دچار گرفتگی شده است که باید آزمایش‌های لازم را انجام بدهیم. فکر می‌کنم مشکل بزرگی نباشد. 

انتهای پیام