– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۳ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان گفت: این برد را از طرف خودم و همه کادر فنی به محمد انصاری تقدیم می‌کنیم. همه دوست داشتیم کنارمان باشد اما متاسفانه به دلیل مصدومیت کنارمان نبود. نیمه اول […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۳ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان گفت: این برد را از طرف خودم و همه کادر فنی به محمد انصاری تقدیم می‌کنیم. همه دوست داشتیم کنارمان باشد اما متاسفانه به دلیل مصدومیت کنارمان نبود. نیمه اول نیمه خوبی بود و توانستیم گل بزنیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم پیکان انتحاری بازی کرد و با حملات و توپ‌های بلند سعی داشت زود به دروازه ما برسد. توپ‌های دوم و سوم می‌توانست تعیین کننده باشد. گل دوم را خیلی به موقع زدیم و بعد از آن بچه‌ها توانستند بازی را کنترل کنند و گل سوم را هم به ثمر رساندیم. جا دارد از بچه‌ها تشکر کنم. بعد از ۱۰۰ روز دور بودن از مسابقه شرایط سختی را تحمل کردند. به تک تک آنها خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

پرسپولیس، پسا کرونا هم روی نوار پیروزی

ادامه دارد…