به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهرزاد خلیلیان در مورد آخرین وضعیت ورزش کشور در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتظار داریم بیش از این از ما سوال کرده و رصد کنند، تعداد مراکز ورزشی در کشور ۲۰ هزار مورد است و دارای شرایط اقتصادی و […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مهرزاد خلیلیان در مورد آخرین وضعیت ورزش کشور در مواجه با ویروس کرونا، اظهار کرد: از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتظار داریم بیش از این از ما سوال کرده و رصد کنند، تعداد مراکز ورزشی در کشور ۲۰ هزار مورد است و دارای شرایط اقتصادی و معیشتی ویژه هستند.

وی ادامه داد: بسیاری از مراکز ورزشی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند و در سطح بسیار بالایی از این لحاظ قرار دارند و برخی نیز مرتکب تخلف شده اند و باید بین مراکز ورزشی که کاملا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند با سایر باشگاه ها تفاوت قائل شویم و زمانی که تمام مراکز ورزشی را تعطیل می کنیم هیچگونه مرزی قائل نشده ایم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت و گو با یک برنامه تلویزیونی و در پاسخ به اینکه به نظر شما نباید تعطیلی در مورد مراکز ورزشی صورت می گرفت؟ بیان کرد: ما نباید خط اول تعطیلی باشیم، در عین حال همواره نامه ها از وزارت بهداشت به ما ابلاغ می شد، اما اینبار در برخی از استان ها چون شوراهای تامین اختیار گرفته بودند به صورت موردی و اختصاصی عمل شد.

خلیلیان در مورد آخرین وضعیت پیمان فخری – سرمربی تیم ملی شمشیربازی و حسین نوری – عضو تیم ملی کشتی فرنگی، اظهار کرد: حسین نوری به سلامتی کامل رسیده است و پیمان فخری نیز در بخش بیمارستان بستری می شود، در مورد پیمان فخری تنها با مشکل اکسیژن مواجه بود که با رسیدن به بیمارستان مسیح دانشوری هم اکنون شرایط مناسبی دارد و شب اولش را پس از انتقال از بیمارستان طالقانی سپری می کند.

وی در مورد فوتبالی ها مبتلا به ویروس کرونا نیز، اعلام کرد: یک الی دو مورد بیمار ویژه در رشته فوتبال داشتیم و در حال حاضر هیچ فوتبالیستی با شرایط نامناسب نداریم.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد برگزاری دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و فولاد، خاطرنشان کرد: در این زمینه سازمان لیگ تصمیم گیری می کند و با توجه به تغییر مبتلایان نمی توان هم اکنون در این رابطه اظهار نظر کرد.

انتهای پیام