– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، همزمان با عید سعید غدیر خم حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمد‌نبی موسوی فر برای حضور در جمع کارگران معترض هفت‌تپه به شهرستان شوش سفر کرد. نماینده ولی فقیه در خوزستان با حضور در میان کارگران که در گرمای شدید هوا همچنان به […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، همزمان با عید سعید غدیر خم حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید محمد‌نبی موسوی فر برای حضور در جمع کارگران معترض هفت‌تپه به شهرستان شوش سفر کرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با حضور در میان کارگران که در گرمای شدید هوا همچنان به اعتراضات خود در خیابان‌های شهر شوش ادامه می‌دهند پای سخنان و درد دل‌های کارگران رنج کشیده هفت تپه نشست.

گزارش ۳ نماینده مجلس از حضور در جمع کارگران هفت تپه/ «گوش کارگران هنوز شنوای حرف حق است»حضور نمایندگان کمیسیون اصل نود مجلس در بین کارگران هفت تپهمجلس عزم جدی برای حل مشکل ‌”هفت تپه” دارد/ برای پرداخت معوقات ‌کارگران با ‌رئیس قوه قضائیه جلسه خواهیم گذاشت‌

در میان گفت‌وگو‌ها هنگام اذان ظهر شد و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز در کنار جمعی از کارگران و حاضران در فضای سبز محل تجمع نمازجماعت را اقامه کردند.

ویدیوی زیر گوشه‌هایی از این سفر و نشست‌ها را نشان می‌دهد آن را ببینید.

انتهای پیام /‌۳۳۱/ش