به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم‌ ملی هندبال مردان ایران ۲۷ دی در اولین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف تیم نیوزلند می‌رود، این در حالی است که کویت به عنوان میزبان مسابقات هنوز ویزای چند نفر از اعضای تیم ایران را صادر نکرده است. سعید حیدری‌راد گلر تیم ملی، یونس […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم‌ ملی هندبال مردان ایران ۲۷ دی در اولین بازی خود از رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف تیم نیوزلند می‌رود، این در حالی است که کویت به عنوان میزبان مسابقات هنوز ویزای چند نفر از اعضای تیم ایران را صادر نکرده است.

سعید حیدری‌راد گلر تیم ملی، یونس آثاری بازیکن ایران و علی بخشی فیزیوتراپ  از اعضای تیم هستند که ویزای آنها صادر نشده و در ترکیه به سر می‌برند.

ویزای رسول دهقان، مربی دروازه‌بانان تیم هم به تازگی صادر شده اما سه نفر دیگر در انتظار صدور ویزا هستند.

سعید حیدری راد در گفت‌گو با ایسنا ضمن تایید این خبر گفت: “هنوز ویزایمان صادر نشده و در ترکیه منتظر ویزا هستیم. به ما گفتند که فردا( پنجشنبه) صادر می‌شود  و ما هم منتظر هستیم. چند روز است که اذیت می‌کنند و نمی‌دانم مشکل از کجاست.
او افزود: فدراسیون و آقای حبیبی، سرمربی تیم ملی  اعتراض کردند، امشب با آقای حبیبی صحبت کردم و او گفت کویتی‌ها قول دادند که فردا ویزاها را بدهند.”

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، مسابقات هندبال قهرمانی آسیا از ۲۷ دی تا ۷ بهمن به میزبانی کویت برگزار می‌شود و تیم ملی ایران از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمعه، ۲۷ دی در اولین بازی خود به مصاف نیوزلند می‌رود.

انتهای پیام