حاجی محمد مهدیان نسب امروز یکم مرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول یک فقره نیابت قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب تهران مبنی بر سرقت منزل و خودروی در تهران توسط افرادی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. این مقام ارشد انتظامی افزود: با عنایت به حساسیت موضوع در سریع‌ترین […]

حاجی محمد مهدیان نسب امروز یکم مرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وصول یک فقره نیابت قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب تهران مبنی بر سرقت منزل و خودروی در تهران توسط افرادی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با عنایت به حساسیت موضوع در سریع‌ترین زمان ممکن و طی عملیات مشترک پلیس بروجرد  با ماموران کلانتری “قلهک” تهران، متهمان در این شهرستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آنان را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

مهدیان نسب ادامه داد: در این عملیات سه سارق به همراه دو نفر از همدستان آنها دستگیر شدند که در بازجویی‌ها و تحقیقات انجام شده به ۸۵ فقره سرقت اعتراف کردند.

وی به اقلام کشف شده از قبیل  یک دستگاه خودروی هایما، ۲ عدد شمعدونی طلایی و یک عدد ساعت تزیینی طلایی، ۲ عدد جام کریستال، یک عدد سماور برنجی، ۲ عدد مجسمه فرشته آنتیک،۳ عدد لپ‌تاپ، یک عدد پلی استیشن، یک دستگاه تلویزیون ال سی دی سامسونگ ۴۰ اینچ، ۲ تخته فرش ابریشم، ۷  عدد تابلو فرش نفیس، ۷ تخته فرش در بافت‌های مختلف، ۸ عدد ساعت در مارک‌های مختلف، ۴ دستگاه ریش تراش، ۱۸ عدد عینک آفتابی و دودی،۲ تخته پتو گلبافت، یک دستگاه تلویزیون ۳۲ اینچ سامسونگ، یک دستگاه تلویزیون پاناسونیک، ۲ دستگاه مخلوط کن، ۲ دستگاه ترازوی هیلمن، یک دستگاه رادیو تزیینی، ۱۰ عدد ادکلن، ۲ عدد سشوار، ۵ عدد زنجیر و انگشتر و دستبند بدلی، یک عدد پرینتر اچ پی، یک دستگاه چرخ خیاطی، ۳ دستگاه دی وی دی، یک دستگاه قهوه‌ساز، یک دستگاه گیرنده دیجیتال، مقادیر زیادی لباس زنانه و مردانه، ۲ عدد مخلوط کن، ۱۹ جفت کتانی مردانه و زنانه،   یک عدد آبمیوه گیری و از مخفیگاه سارقان کشف شد اشاره و عنوان کرد: اموال مکشوفه با تنظیم صورتجلسه تحویل مال باختگان شد.

فرمانده انتظامی لرستان یادآور شد: متهمان برای سیر مراحل قانونی به همراه نیابت اعطایی تحویل ماموران اعزامی از تهران شدند.

انتهای پیام