فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف مقدار تقریبی ۱۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان با توقیف یک فروند شناور باری خبر داد. به گزارش خبرنما ،سردار “ولی‌الله رضایی‌نژاد” اظهار داشت: دریابانان پایگاه دریابانی کنگان با تشدید گشت‌های دریایی موفق شدند یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق را در آبهای این بندر توقیف […]

 

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف مقدار تقریبی ۱۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان با توقیف یک فروند شناور باری خبر داد.

به گزارش خبرنما ،سردار “ولی‌الله رضایی‌نژاد” اظهار داشت: دریابانان پایگاه دریابانی کنگان با تشدید گشت‌های دریایی موفق شدند یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق را در آبهای این بندر توقیف نمایند.
وی ضمن اشاره به دستگیری یک نفر قاچاقچی، افزود: در بازرسی از شناور مذکور، مقدار ۱۶۹۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل به ارزش یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون و ۸۶۱ هزار ریال کشف و ضبط شده است.
فرمانده مرزبانی استان در پایان قاچاق سوخت یکی از مهمترین عوامل مخرب اقتصادی در جامعه دانست و افرود: مأموران این فرماندهی بدون اغماض و با تشدید اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی با هرگونه تحرک سوء برخورد خواهند کرد.