به گزارش خبرنما,سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” فرمانده مرزبانی استان بوشهر در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه بی‌امان با قاچاق کالا و برخورد قاطعانه با قاچاقچیان، دریابانان پایگاه دریابانی گناوه، طی عملیاتی موفق شدند یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که به سمت خورهای گناوه در حرکت بود، شناسایی و متوقف […]

 

 

به گزارش خبرنما,سردار “ولی‌ا.. رضایی‌نژاد” فرمانده مرزبانی استان بوشهر در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه بی‌امان با قاچاق کالا و برخورد قاطعانه با قاچاقچیان، دریابانان پایگاه دریابانی گناوه، طی عملیاتی موفق شدند یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که به سمت خورهای گناوه در حرکت بود، شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: در جهت پیشگیری از قاچاق انواع کالا در مرزهای آبی استان بوشهر، موتورسیکلت پاکشتی، لوازم آشپزخانه، پارچه کشف شد.

سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری ۶ قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه دو میلیارد و ۲۶۸ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر در تکمیل این خبر افزود: مرزهای این استان توسط مرزبانانی نگهداری و نگهبانی می‌شود که شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروجm کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.