به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید شعبان پنجشنبه شب با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو، ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی و پلیس آگاهی شهرستان شادگان با رصد اطلاعاتی سه انبار دپوی کالای قاچاق […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید شعبان پنجشنبه شب با اعلام این خبر اظهارداشت: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو، ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی و پلیس آگاهی شهرستان شادگان با رصد اطلاعاتی سه انبار دپوی کالای قاچاق را شناسایی کردند.

وی افزود: محل‌های دپو کالای قاچاق با انجام اقدامات پلیسی شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی گروهی از ماموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت اقتصادی شادگان اعزام شدند.

 رییس پلیس امنیت اقتصادی خوزستان گفت: طی بازرسی‌های به عمل آمده، ۲۰۰ عدد پنل کولر گازی ایستاده ۶۰ هزار، ۱۰۷ عدد موتور کولر گازی ۶۰ هزار ایستاده، ۹۶ عدد پنل کولر گازی دوتیکه ۲۴ هزار، ۳۵ عدد پنل کولر گازی ۳۰ هزار،  هفت عدد موتور کولر دوتیکه ۲۴ هزار و ۲ عدد موتور کولر گازی دوتیکه ۳۰ هزار فاقد مجوز گمرکی کشف شد.

 وی افزود: یک قاچاقچی در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی داده شد.

پیش از این نیز در ۲۶ خرداد ماه فرمانده انتظامی خوزستان از کشف انبار دپوی پارچه قاچاق به ارزش یکصد میلیارد ریال در شهرستان بهبهان خبر داده بود.