علی آرین که مربی علیرضا سرلک کشتی‌گیر تیم ملی است، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سالنی که در شهرستان الیگودرز تمرین می‌کنیم، شرایط بسیار بدی دارد و افتضاح است. وی ادامه داد: در واقع سالن نیست و فقط تشک دارد؛ دوش ندارد و در بیشتر مواقع آب قطع است و ورزشکارها حتی برای رفتن […]

علی آرین که مربی علیرضا سرلک کشتی‌گیر تیم ملی است، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سالنی که در شهرستان الیگودرز تمرین می‌کنیم، شرایط بسیار بدی دارد و افتضاح است.

وی ادامه داد: در واقع سالن نیست و فقط تشک دارد؛ دوش ندارد و در بیشتر مواقع آب قطع است و ورزشکارها حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی مشکل دارند.

آرین با بیان اینکه این سالن یک سونا دارد که در آن قفل است و استفاده‌ای از آن نمی‌شود، اضافه کرد: علیرضا شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را دارد، آیا باید در چنین فضایی تمرین کند.

این مربی الیگودرزی خاطرنشان کرد: امسال قبل از اینکه سرلک به رقابت‌های جهانی امید اعزام شود به بهانه اینکه می‌خواهند سالن را تعمیر کنند اجازه ندادند تمرین کنیم و مجبور شدیم به شهرستان‌های همجوار برویم.

وی بیان کرد: این همه افتخار کسب کرده‌ و شاگردهای زیادی تحویل داده‌ایم اما در الیگودرز نه‌تنها حمایت نمی‌شویم بلکه کارشکنی هم می‌بینیم.

آرین تاکید کرد: هرگز وجدانم را زیر پا نمی‌گذارم و حاضر نیستم وارد بازی‌های سیاسی برخی آقایان شوم.

انتهای پیام