به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت AFC؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش جوایز سالیانه خود بخش رویایی ایجاد کرده که قسمت‌های مختلف توسعه و پیشگامی بخش‌های مرتبط با فوتبال آسیا را نشان می‌دهد کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش جوایز سالیانه خود فدراسیون فوتبال ایران، کانون هواداران […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت AFC؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش جوایز سالیانه خود بخش رویایی ایجاد کرده که قسمت‌های مختلف توسعه و پیشگامی بخش‌های مرتبط با فوتبال آسیا را نشان می‌دهد

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش جوایز سالیانه خود فدراسیون فوتبال ایران، کانون هواداران پرسپولیس و علیرضا بیرانوند را نامزد کرده است.

جایزه Dream Asia، فدراسیون، افراد و سازمان هایی راکه از فوتبال به عنوان قدرتی برای توسعه اجتماعی استفاده می‌کنند نشان می‌دهد.

در این بین فدراسیون فوتبال ایران در قسمت فدراسیون الهام بخش قرار گرفته است و کانون هواداران پرسپولیس در بخش NGO نامزد شده است. 

در بخش افراد، علیرضا بیرانوند با یک روزنامه نگار پیشکسوت نپالی رقابت خواهد کرد و با توجه به بازیهای خوب فنی بیرانوند و اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا سال گذشته به نوعی حق او را در جایزه مرد سال توسط نفوذ عربها پایمال کرد ، این جایزه را باید برای بیرانوند بدانیم و احتمال آن مانند دو جایزه دیگر بسیار زیاد است .همانگونه که در تصویر پایین می بینید پرسپولیس و فدراسیون فوتبال هم در این میان جوایز این بخش را خواهند گرفت.

lZfwqFcBX2N1

برنده‌ها در مراسم برترین‌های فوتبال آسیا که روز چهارشنبه ۸آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد اعلام می‌شوند. این مراسم قرار است در کوالالامپور مالزی برگزار شود و یکی دیگر از دلایل اختصاص این جایزه دعوت رسمی و پافشاری مسولان برگزاری مراسم بر بودن این بازیکن و نماینده باشگاه در این مراسم است.