تیم فوتبال استقلال موفق شد در ضربات پنالتی پرسپولیس را در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی از پیش بردارد و فینالیست شود. علی کریمی هافبک آبی‌پوشان پس از برتری تیمش اظهار داشت: متاسفانه در جریانه این مسابقه آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی و من مصدوم شدیم و دست مربی بیش از پیش خالی شد اما […]

تیم فوتبال استقلال موفق شد در ضربات پنالتی پرسپولیس را در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی از پیش بردارد و فینالیست شود.

علی کریمی هافبک آبی‌پوشان پس از برتری تیمش اظهار داشت: متاسفانه در جریانه این مسابقه آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی و من مصدوم شدیم و دست مربی بیش از پیش خالی شد اما به ضربات پنالتی و موفقیت تیم در این دیدار خوشبین بودیم.

وی افزود: در ضربات پنالتی تمام بازیکنان از جمله سیدحسین حسینی عملکرد خوبی داشتند و حق ما بود به فینال جام حذفی برسیم.

هافبک آبی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند تیمشان از حریف عملکرد بهتری داشته است، افزود: اگر بازیکنان پرسپولیس خلاصه بازی را ببینند خواهند فهمید که موقعیت‌هایی که روی دروازه آنها خلق کردیم بیشتر بود. پرسپولیس روی یک موقعیت نسبی موفق به گلزنی شد.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره رویارویی تیمش برابر تراکتور در فینال جام‌حذفی، گفت: تراکتور نشان داد شایسته حضور در فینال است. امیدوارم مصدومان تیم سریع بهبود پیدا کنند تا بتوانیم ریکاوری خوبی را برای فینال داشته باشیم.

وی تاکید کرد: برای برتری در فینال باید بهترین آماده سازی را برای این مسابقه داشته باشیم و با برتری کامل راهی مشهد شویم.