عصر ایران- کراز نام تولیدکننده خودروهای سنگین بویژه کامیون در اوکراین است که دفتر مرکزی آن در شهر کرمنچوک قرار دارد. سابقه فعالیت این برند به سال ۱۹۴۶ باز می گردد. گفتنی است کراز فعالیت گسترده ای نیز در زمینه تولید انواع خودرو با کاربرد نظامی دارد. فیلمی در شبکه های مجازی منتشر شده که  […]

عصر ایران- کراز نام تولیدکننده خودروهای سنگین بویژه کامیون در اوکراین است که دفتر مرکزی آن در شهر کرمنچوک قرار دارد. سابقه فعالیت این برند به سال ۱۹۴۶ باز می گردد. گفتنی است کراز فعالیت گسترده ای نیز در زمینه تولید انواع خودرو با کاربرد نظامی دارد.

فیلمی در شبکه های مجازی منتشر شده که  یکی از کامیون های نظامی کراز با پرچم جمهوری آذربایجان را در حال عبور از یک مسیر زمستانی غیر قابل دسترسی نشان می دهد. این نمایش نشانگر قابلیت های بالای این خودروی سنگین در شرایط سخت است.

تصاویری از محصولات متنوع کراز:

بیشتر بخوانید:

*خودرو در روسیه؛ از تزار تا لادا در بازارهای جهانی! (+تصاویر) *پتریوت؛ شاسی بلند روسی که احتمالا به ایران می آید(+تصاویر و مشخصات فنی) *لادا نیوا تراول ۲۰۲۱؛ شاسی بلند روسی با شباهت به یک تویوتای محبوب! (+عکس) *لادا ۲۱۰۱؛ بازسازی حرفه ایی کابین خودروی محبوب روس ها (+عکس)