به گزارش خبرنما به نقل از سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان مارول» با بازی بری لارسن بازیگر برنده اسکار از مرز فروش یک میلیارد دلار عبور کرد. این فیلم محصول استودیوی «مارول» متعلق به کمپانی دیزنی است. در بررسی میزان فروش «کاپیتان مارول» مشخص است که آمریکای شمالی به عنوان بزرگترین […]

به گزارش خبرنما به نقل از سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فیلم ابرقهرمانی «کاپیتان مارول» با بازی بری لارسن بازیگر برنده اسکار از مرز فروش یک میلیارد دلار عبور کرد. این فیلم محصول استودیوی «مارول» متعلق به کمپانی دیزنی است.

در بررسی میزان فروش «کاپیتان مارول» مشخص است که آمریکای شمالی به عنوان بزرگترین بازار سینمای جهان با ۳۵۸ میلیون دلار سهم عمده‌ای دارد و پس از آن چین قرار دارد که از فروش بیش از یک میلیارد دلاری این اثر هالیوودی ۱۵۲ میلیون دلار سهم دارد. کره جنوبی و انگلستان هم دیگر گیشه‌های پرفروش این اثر ابرقهرمانی هستند.

«کاپیتان مارول» فیلمی با یک ابرقهرمان زن است و در تیم کارگردانی آن نیز یک زن وجود دارد. آنا بادن و رایان فلک دو کارگردان این اثر پرهزینه و پرفروش سینمایی هستند.

بری لارسن در نقش «کاپیتان مارول»‌ چندی دیگر در فیلم «انتقام‌جویان:‌ پایان بازی» کنار گروه مشهور ابرقهرمانان مارول به پرده سینما برمی‌گردد.