به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آندره‌آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال معرفی شد و این هفته نیز به تهران خواهد آمد. علی علیزاده، مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال، در این باره به خبرنگار برنا گفت: من معتقدم این سرمربی ایتالیایی با یک ایده جدید و با یک انرژی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آندره‌آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال معرفی شد و این هفته نیز به تهران خواهد آمد. علی علیزاده، مهاجم اسبق تیم فوتبال استقلال، در این باره به خبرنگار برنا گفت: من معتقدم این سرمربی ایتالیایی با یک ایده جدید و با یک انرژی خوب وارد استقلال خواهد شد و همه باید برای موفقیت تیم به او کمک کنند.

وی افزود: یک بحثی که هم اکنون مطرح است و البته بسیار مهم است ابزاری است که باید در اختیار این سرمربی قرار بگیرد، شما کاپلو را هم داشته باشید بدون بازیکن خوب نمی‌تواند کاری کند. به هرحال درباره مقوله جذب بازیکن من معتقدم مسئولان باشگاه با همفکری و مشورت سرمربی بازیکن بگیرند چراکه اگر غیر از این باشد، شاید برای سرمربی و حتی هواداران مورد قبول نباشد.

علیزاده در پایان خاطرنشان کرد: من به نتیجه‌گیری استراماچونی خوشبین هستم و فقط باید همه کمک کنند تا او زودتر با شرایط کشور آشنا شود.