“عبدالمحمد نمازی” روز یکشنبه، ۱۹ آبان‌ماه در بازدید از غرفه ایسنا در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای یاسوج، افزود: مفاهیم، تفسیر و محافل انس با قرآن کریم و دیگر آموزش‌های قرآنی(قرائت، تجوید و حفظ موضوعی در بقاع متبرکه) و حمایت از مؤسسات قرآنی از برنامه‌های در دست اجرا است. وی اظهارکرد: آموزش حفظ […]

“عبدالمحمد نمازی” روز یکشنبه، ۱۹ آبان‌ماه در بازدید از غرفه ایسنا در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای یاسوج، افزود: مفاهیم، تفسیر و محافل انس با قرآن کریم و دیگر آموزش‌های قرآنی(قرائت، تجوید و حفظ موضوعی در بقاع متبرکه) و حمایت از مؤسسات قرآنی از برنامه‌های در دست اجرا است.

وی اظهارکرد: آموزش حفظ جزء ۳۰ طرح بشارت(۱۴۲۳)، تجلیل از حافظان ۵ جزء قرآن کریم طی اسفندماه و دوره آموزشی ۴۰ نفر از مربیان قرآنی آموزش و پرورش در بخش بانوان و آقایان از سایر برنامه‌های پیش رو است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سهمیه ۵ هزار نفری سال گذشته طرح ملی حفظ قرآن، تصریح کرد: این سهمیه ۸۰ درصد کاهش یافته و به ۱۰۰۰ نفر رسیده است، ضمن اینکه تاکنون ۵۰۰ نفر در این طرح شرکت کردند.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، نمازی بیان کرد: در واقع تنها کاهش آمار بوده و به نظر بنده رشد ۱۰۰ درصدی کیفیت طی سال‌جاری قابل تحسین است؛ چراکه این آمار اصلاح و به واقعیت نزدیک شده است.

انتهای پیام