مصطفی ملکی صادقی افزود: این در حالی است که در چهارم فروردین سال گذشته ۱۱ هزار و ۵۷۰ وسیله نقلیه در این محور تردد داشته است که نشان‌ از کاهش ۶۸ درصدی تردد در این محور دارد. وی گفت: همچنین محور نورآباد- هرسین در این روز با ۷۸۷ وسیله نقلیه کمترین تردد را در بین […]

مصطفی ملکی صادقی افزود: این در حالی است که در چهارم فروردین سال گذشته ۱۱ هزار و ۵۷۰ وسیله نقلیه در این محور تردد داشته است که نشان‌ از کاهش ۶۸ درصدی تردد در این محور دارد.

وی گفت: همچنین محور نورآباد- هرسین در این روز با ۷۸۷ وسیله نقلیه کمترین تردد را در بین محورهای استان به خود اختصاص داده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۲ هزار و ۳۶۷ وسیله نقلیه، ۶۷ درصد کاهش تردد را در این محور شاهد هستیم.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: در چهارم فروردین تعداد ۱۷ هزار و ۳۴۴ وسیله نقلیه به استان وارد شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۵۹ هزار و ۴۸۶ وسیله نقلیه ۷۱ درصد کاهش دارد.

ملکی صادقی خاطرنشان کرد: تعداد وسایل نقلیه خروجی از استان نیز ۱۸ هزار و ۲۰۰ وسیله نقلیه بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۶۰ هزار و ۲۳۱ دستگاه، ۷۰ درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام