غلامعباس بهرامی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، از ساعت ۱۴ سه‌شنبه هفته گذشته تا ساعت ۱۲ ظهر امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه، تردد در همه شهرهای قرمز، نارنجی و زرد ممنوع بود. وی افزود: در این بازه زمانی، تردد یک میلیون و ۹۶۵ هزار و ۲۷۰ خودرو در […]

غلامعباس بهرامی‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، از ساعت ۱۴ سه‌شنبه هفته گذشته تا ساعت ۱۲ ظهر امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه، تردد در همه شهرهای قرمز، نارنجی و زرد ممنوع بود.

وی افزود: در این بازه زمانی، تردد یک میلیون و ۹۶۵ هزار و ۲۷۰ خودرو در جاده‌های خوزستان ثبت شد که این میزان نسبت به سه روز پیش از آغاز محدودیت تردد، کاهش ۱۲ درصدی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: از کل تردد انجام شده در جاده‌های خوزستان، سهم تردد وسایل نقلیه سنگین ۲۱ درصد است و باقی ترددها مربوط به خودروهای سواری است.

بهرامی‌نیا با اشاره به پرترددترین محورها افزود: بیشترین تردد در جاده‌های رفت و برگشت ماهشهر- بندر امام خمینی(ره)، اهواز – شوش و سه راهی آغاجاری- بهبهان به ثبت رسیده است.

انتهای پیام