مجتبی محمودی در گفتگو با خبرنگار برنا در مشهد افزود: تعداد یک هزار جعبه شیرینی به وزن یک تُن به ارزش ریالی ۲۰۰ میلیون ریال توسط خیّر نیک‌اندیش سبزواری به سیل‌زدگان آق‌قلای گلستان اهدا و برای آنان ارسال شد. سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی افزود: کمک مردمی دیگر به سیل‌زدگان این نقطه از کشور […]

مجتبی محمودی در گفتگو با خبرنگار برنا در مشهد افزود: تعداد یک هزار جعبه شیرینی به وزن یک تُن به ارزش ریالی ۲۰۰ میلیون ریال توسط خیّر نیک‌اندیش سبزواری به سیل‌زدگان آق‌قلای گلستان اهدا و برای آنان ارسال شد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی افزود: کمک مردمی دیگر به سیل‌زدگان این نقطه از کشور توسط خیّران نیک‌اندیش، مسئولان اتاق اصناف و نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر نیشابور بود که با همراهی آنان ۸ هزار قرص نان که قوت غالب مردم است شامل ۱۶۰۰ بسته ۵ عددی نان به ارزش ریالی ۴۰ میلیون ریال به گلستان ارسال شد. به گفته محمودی در روزهای اخیر فراخوان آرد و نان با کیفیت ماندگاری بالا توسط معاونت داوطلبان خراسان رضوی اعلام شد که هلال احمر تربت حیدریه با تمهید و تدارک ۲ تُن آرد در این زمینه پیشگام بود و بسیاری از شعب هلال احمر استان نیز در حال فعالیت هستند.